Čestit Božić i sretna Nova godina

Božić je vrijeme kada se srca pune toplinom obiteljskih okupljanja, osjećajem zajedništva i radosti.
U ovo blagdansko vrijeme želimo vam obilje mira i ljubavi koju nosi ova mala Božićna čestitka.

Ovo je vrijeme darivanja, ali također i vrijeme zahvalnosti za sve što smo postigli i podijelili tijekom ove godine.

Neka nam Nova godina donese obilje radosti, uspjeha i ostvarenja ciljeva a novi početak potakne da rastemo, učimo i zajedno gradimo bolje sutra.

Roditeljima, djelatnicima i učenicima Srednje ekonomske škole Livno želimo čestit Božić, sretnu i uspješnu Novu godinu! Hvala vam na svim naporima i trudu koji ste uložili. Nadamo se da ćemo i u godini koja dolazi nastaviti rasti i razvijati se zajedno.